Etlik Buderus Servisi 440 0 448

Buderus Etlik Servisi

ETLİK BUDERUS SERVİSİ

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Buderus kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.

Servis elemanlarımız size hizmet esnasında cihazda arıza tespiti yaparak size gerekli bilgiyi verirler ve sizin onayınız doğrultusunda cihaza tamir için mudahale ederler.onaylamadığınız durumda kesinlikle mudahale edilmez.etlikte günün her saatinde sınırsız hizmetimiz vardır. cihazlarınızda oluşabilecek problemlerde gunun ve gecenini her saatinde 312 330 26 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Etlik Buderus kombi Servisi. Etlik Buderus Kazan Servisi.Etlik Buderu Servisi

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Buderus kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Buderus kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Buderus kombi servisleri tercih edin.