Ankara Buderus Klima Servisi 440 0 448

Ankara Buderus Yetkili Klima Servisi

Kombi arızalanmaları genellikle elektrik kesilmeleri, yüksek akıma maruz kalma veya bakım uygulanmadığından dolayı arızalanan parçalardan meydana gelir.

Kombi arızlarını önleyebilmeniz için kesinlikle Buderus Kombinizde sigorta ve akım korumalı fiş kullanmanızı öneririz. Kombi bakımı yapılan Buderus Kombiler Kombi bakımı yapılmayan kombilere göre daha seyrek arıza gösterir.

Soğuk kış günlerinde Kombisiz kalmamanız için kombi bakımınızı her yıl periyodik olarak yaptırmanızı öneririz bu sayede madur kalmayacağınız gibi yüksek gelen doğal gaz faturalarını önlemiş olursunuz.** Ankara Buderus Servisi konutlarınızda ısınmak amaçlı kullandığını kombi brülör hidrofor tipi merkezi ve bireysel ısıtma sistemlerinin arıza tamir ve bakım hizmetlerini de yapmaktadır.
 
** Ankara sınırlarında bulunan ilçe ve semtlerde gezici mobil servis ekipler ile gelen servis bildirimlerine kısa sürede ulaşılarak cihazlarınızda oluşan arızalara kesin çözümler sunulmaktadır.
 
** Gün boyunca istediğiniz saatte servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz.
 
**Ankara Buderus  Servisi Buderus markalı ısıtma ekipmanları konusunda deneyimli teknik kadrosu, son teknoloji servis ekipmanları ve gezici servis araçları ile 7/24 hizmetinizdedir. Kombi arızalarında önceliğimiz tamir olanağıdır. Tamir edilemeyecek derece zarar görmüş kombi parçalarınız orjinal yedek parça ile değiştirilmektedir.
 
Sizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz Bölge teknik servis hizmeti sunuyoruz Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınSizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz Bölge teknik servis hizmeti sunuyoruz Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınSizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz Bölge teknik servis hizmeti sunuyoruz Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınSizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz Bölge teknik servis hizmeti sunuyoruz Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınSizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz Bölge teknik servis hizmeti sunuyoruz Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın