Ayrancı Buderus Servisi 440 0 448

Buderus Ayrancı Servisi

AYRANCI BUDERUS ARIZA BAKIM ONARIM HİZMETLERİ VERİLİR. BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ. Kombi arızalanmaları genellikle elektrik kesilmeleri, yüksek akıma maruz kalma veya bakım uygulanmadığından dolayı arızalanan parçalardan meydana gelir.

Kombi arızlarını önleyebilmeniz için kesinlikle Ayrancı Buderus Kombilerinizde sigorta ve akım korumalı fiş kullanmanızı öneririz. Kombi bakımı yapılan Buderus Kombiler Kombi bakımı yapılmayan kombilere göre daha seyrek arıza gösterir.

Soğuk kış günlerinde Kombisiz kalmamanız için kombi bakımınızı her yıl periyodik olarak yaptırmanızı öneririz bu sayede madur kalmayacağınız gibi yüksek gelen doğal gaz faturalarını önlemiş olursunuz.

 

Ayrancı Buderus Servisi olarak cihaz bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Uygun Fiyata Buderus Teknik Servisi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin.cihazlarda su kaçakları ve kombi ve kazalarda su kaçakları çok önemli s bir sorundur bunlara kullanıcı olarak çok ama çok dikkat etmemiz gerekmektedir eğer bu gibi o sorulara aksatma veya umursamazlık yaparsak bu sorunlar çok büyür arızalar veya sıkıntılara yol acçabilir örneğin kombi izde çok azda olsa bir su kaçcağı vaer zamanımız yok servis çağırmaya veya zamanımz var bişey olmaz diyoruz bu basit görünüen su kaçağı cihazı içinde elektrik aksamına gelerek ciddi tehlime davetiye çıkartabilir 

cihazı beyin kartına kabloların zarar verebelir ve küçük bir su kaçağı çok büyük male maliyetlerle neden olabilir ve sizde cihaz tamini sırasında mağdur olabilirsiniz cihaz su kaçırarak gaz borusunu çürütebilir ve cihazda olabilceck gaz kaçcağı yine çok büyük sorunlarla karşılabilirsiniz cihazın ga valfine gelebilir ve ga valfin bozabilir bunları hepqside aynı anda olabilir su kaçakları hiç aksatılacak bir sorun değildir müs müşteri olarak burlara çok dikkat etmeliyiz ayrıca Ayrancı Buderus Servisi Olarak su kaçaklarından dolayı kalorifer hattımıdaki su azalı ve cihazımız arızaya geçebilir eğer düşük basınç müs müşürü yok ise cihazımız uzuzuç çalışır ve silkülasyon pompası susuz çalıştığı için bozulabilir ayrıca çodk küçük umursamadığınız bir su akntısı giredek büyüyebilir ve bir anda çoğalıp evinizi bu basabilir kullancı olarak kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırıp olası bir su kaçağı veya size anormal gelen bir durumda hiç vakit kaybetmeden Ayrancı Buderus servisinizi arayarak sev servis hizmeti isteyebilir ya da telefondan uzman kişile sorarak bilgi alabilirsiniz