İncek Buderus Servisi  440 0 448

Buderus İncek Servisi

İNCEK BUDERUS SERVİSİ

 

İncek Buderus Servisi olarak cihaz bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Uygun Fiyata Buderus Teknik Servisi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin. 

TEKNİSYENLERİMİZİN DOĞALGAZLI CİHAZLARA MUDAHALE VE YETKİ BELGELERİ MEVCUTTUR.

Neden Kombi Bakımı?

İncek Buderus Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Buderus kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

İncek Buderus kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Buderus kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Buderus kombi servisleri tercih edin.

 

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.